Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Sorry, ale české Charlie Hebdo prostě boří internet!

Máte rádi drsný humor?
Pokud se bojíte, že ten drsný, politicky nekorektní humor pomalu mizí, tak naštěstí tu kromě eXtra.cz ještě existují ostrůvky, kde se svobodě slova daří.

Vtip satirického časopisu Sorry způsobil nevídaný rozruch na sociálních sítích. Utahuje si z Ježíše, což mnozí nesou velmi těžce, ale za posledních pár dní jej vidělo už více než 200 000 lidí. Je dobře, že někteří redaktoři se nenechají svázat politickou korektností. Česko tak má obdobu francouzského časopisu Charlie Hebdo, jehož redakci před rokem vystříleli islamisté.

Vtipům na účet islamistů, přistěhovalců nebo křesťanů se nebojí ani Sorry. Možná by bylo dobré, aby si autoři najali ochranku, podobně jako to udělali jejich francouzští kolegové. Za odvahu jim ale rozhodně tleskáme a zaslouží si naši podporu. Takže sdílejte a předplácejte. Humor nám žádný fanatik nesmí vzít.

Časopis Sorry si můžete koupit v pražských trafikách nebo si ho předplatit přímo do své poštovní schránky. Podrobnosti k předplatnému najdete na www.sorry.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články