Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Sophie Turner to má za pár: Sansa ze seriálu Hra o trůny bude maminkou co nevidět

Sophie Turner to má za pár: Sansa ze seriálu Hra o trůny bude maminkou co nevidět
Zdroj: HBO / Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Sophie Turner (24), nejlépe známá jako Sansa Stark ze seriálu Hra o trůny, se co nevidět stane maminkou. Při pikniku s manželem Joem Jonasem (30), rodinou a několika přáteli pod volnými šaty jen neúspěšně schovávala velké těhotenské bříško.

V polovině února se fanoušci dozvěděli, že Sophie Turner čeká miminko. Ona ani její manžel Joe Jonas o těhotenství veřejně nemluvili a chtěli ho tajit, jak nejdéle to půjde, pusu na špacír si pustil zdroj z jejich blízkého okolí. Je ale jasné, že nyní už by pohledná herečka nic neutajila.

Představitelka Sansy Stark ze seriálu Hra o trůny na jakoukoliv potřebu těhotenství tajit po jeho provalení rezignovala. Bříško vystavovala i v těsném oblečení a fanoušci se rozplývali. Nyní to vypadá, že do porodu už jí moc času nezbývá.

Sophie a její manžel Joe Jonas si vyrazili na piknik s rodinou a přáteli. Britská herečka vsadila na pohodlnost a oblékla volné růžové šaty. Nezapomněla ani na roušku. Vzhledem k velikosti jejího bříška se zřejmě jednalo o poslední velkou akci před tím, než se stane maminkou.

Sophie Turner a Joe Jonas

Joe Jonas a Sophie Turner spolu začali randit v roce 2016, v roce 2017 přišly zásnuby a v květnu roku 2019, jen pár hodin po předávání cen Billboard Music Awards, proběhla impulzivní veselka v Las Vegas. Jen o měsíc později pak hrdličky uspořádaly formálnější pompézní svatbu v Paříži. Nyní z nich každou chvíli budou rodiče.

Související články

Další články