Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Sophie Turner se v těhotenství schovávala: Po porodu ukázala rozkošné fotky s bříškem

Sophie Turner se v těhotenství schovávala: Po porodu ukázala rozkošné fotky s bříškem
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
galerie
Koncem července se Sophie Turner (30), jež se proslavila jako Sansa Stark v seriálu Hra o trůny, stala maminkou. Na svět přivedla holčičku, kterou má se zpěvákem Joem Jonasem (30). Po celou dobu těhotenství se herečka nepochlubila ani jednou fotkou s bříškem a na veřejnosti se objevovala jen sporadicky. Nyní, několik týdnů po porodu, se rozhodla fanouškům střípky svého těhotenství ukázat. Na rozkošných snímcích jí to jako nastávající mamince velmi slušelo.

Sophie Turner a Joe Jonas patří mezi celebrity, které se snaží si své soukromí střežit jako oko v hlavě. Na veřejnosti se Sansa ze seriálu Hra o trůny v průběhu těhotenství příliš neukazovala a dokud to šlo, schovávala bříško pod volnějšími šaty. Na sociální sítě pak svou fotku ani jednou nepřidala.

Rodina ani přátelé hvězdného páru o miminku nemluvili, a tak se Turner podařilo několik dní utajit dokonce i samotný porod. Koncem července na svět přivedla holčičku, kterou společně s manželem pojmenovala Willa.

Herečka se patrně inspirovala nejmladší miliardářkou světa Kylie Jenner a snímky z období těhotenství sdílí na sociálních sítích až poté, co se stala maminkou. S fanoušky se tak podělila o střípky ze svého soukromí, které toužili vidět.

Těhotná Sophie Turner

Ještě v těhotenství si Sophie Turner stihla užívat slunečného počasí a s bříškem často odpočívala v plavkách u bazénu. Ačkoliv její snímky zmátly některé z příznivců, kteří si mysleli, že je herečka znovu těhotná, většina se nad nimi rozplývala. Na to, jak si Sophie poslední týdny s miminkem v bříšku užívala, se podívejte v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy