Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Soňu (†30) zavraždili v Jindřichově Hradci po vánočním večírku! Kde se skrývá její vrah?

Kriminalisté pořád věří, že jednoho dne zjistí, kdo zavraždil třicetiletou Soňu Illeovou. Jenže záhada pokračuje a rozluštění se asi neblíží. Od tajemné vraždy uplynulo už 10 let.

Soňa Illeová z Jindřichova Hradce byla zavražděna před deseti lety. Bylo to v den, kdy byla s kolegy z práce na vánočním večírku. Bylo jí 30 let a byla v té době těhotná. Vraha se pořád nedaří dopadnout.

Kriminalisté v roce 2017 uvolnili foto z jejího pohřbu. Pohyboval se tam muž v šedé bundě, kterého intenzivně hledají. „Mladý muž na záběrech z pohřbu Soni Illeové z března roku 2009 je důležitým svědkem v případu. Žádáme proto, aby se přihlásil na policii či aby se přihlásili lidé, kteří jej poznávají,“ uvedl tehdy pro idnes.cz jihočeský policejní mluvčí Jiří Matzner. Co tento muž o případu ví? Mohl Soňu Illeovou v osudnou noc vidět?

Soňa Illeová zmizela čtyři dny před Štědrým dnem roku 2008. S kolegy byla na vánočním večírku. V jednu hodinu ráno si nalehko vyšla před bar. Zdálo se, že se hned vrátí zpět k rozjuchané společnosti. Jenže zpět do baru se už nevrátila. V šatní skříňce se pak našla kabelka i kabát, pro které si už nikdy nepřišla.

Po několika měsících našli rybáři její tělo v řece Nežárce. Byla nahá a za zády měla pomocí lepicí pásky spoutané ruce. Soně Illeové chyběly tři prsteny – včetně snubního. Při pitvě se zjistilo, že Illeová byla těhotná…

Stín podezření padl na manžela. Karel Ille ale požádal policii, aby sám mohl jít na detektor lži. Chtěl dokázat, že on s vraždou své ženy nemá nic společného. Soňa mu v noci volala z večírku, že dorazí později…

Kriminalisté jsou přesvědčeni, že Illeová od baru odjela autem. S někým, koho zřejmě dobře znala. Kriminalisté mají důkazy, že část noci prožila na firemní chatě. Byla tam s milencem? Užila si poslední krásnou noc? Pak ji každopádně někdo svázal a utopil v řece.

Mladík z fotky by do případu mohl vnést nové stopy. V době pohřbu mu bylo kolem 30 let. Stejně jako Soně Illeové. Je on klíčem k celému případu? Ví něco o vraždě? Bude případ tajemné vraždy někdy rozluštěn?

Související články

Další články