Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Soňa Skoncová získává lukrativní pozici! Koho bude tahle krásná Slovenka reprezentovat?

Zdroj: Premium Fashion Brands
+ Další 2 fotografie
Jedna z nejpopulárnějších žen na Slovensku Soňa Skoncová uzavřela lukrativní smlouvu s česko-slovenskou skupinou Premium Fashion Brands.

Tu bude od února zastupovat na pozici Country managera pro Slovensko a nově tak prezentovat světové značky Armani Jeans, Trussardi Jeans nebo Weekend Max Mara a v České republice navíc i značky Hugo Boss, Geox a multibrand s luxusní obuví a doplňky Beltissimo. Skoncová bude mít na starosti marketing a business developement skupiny Premium Fashion Brands a jejích značek na slovenském trhu, event management a media relations, komunikace v online prostředí prostřednictvím sociálních sítí PFB a spolupráce s ambasadory značky.

Vicemiss z roku 2009 bude i nadále působit v TV JOJ jako moderátorka a tvář pořadu Topstar. Dále se bude věnovat i svým aktivitám v modelingu, ve kterém se pohybuje již od svých 15 let, a svému úspěšnému projektu I love Kuku. Dynamicky rostoucí Premium Fashion Brands s ambiciózními plány na další expanzi sdružuje v současnosti přes 30 butiků s obuví, oblečením a doplňky. Společnost v Čechách zahrnuje značkové módní obchody Geox, Trussardi Jeans, Versace Jeans, Armani Jeans a multibrandové obchody Beltissimo prodávající značky, jako je Longchamp, Ralph Lauren či Porsche Design. Na Slovensku pak pod Premium Fashion Brands spadají značky Armani Jeans, Weekend Max Mara, PennyBlack, Trussardi Jeans v NC Eurovea a multibrand The Brands.

Uskupení Premium Fashion Brands vzniklo v polovině roku 2016, ve společném podniku vlastní 50% podíl Jaroslav Havel, který investuje v oblasti životního stylu, sportu, zdraví a společenského života. Oborovými partnery s 50% podílem jsou Marián Vrtoch a jeho partnerka Jana Jusnová, kteří v sektoru prémiové módy úspěšně podnikají přes 15 let.

Související články

Další články