Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Soňa Obšutová strávila s Říhou jeho poslední chvíle: Teď se bojí, že ji nepustí na pohřeb

Soňa Obšutová strávila s Říhou jeho poslední chvíle: Teď se bojí, že ji nepustí na pohřeb
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Pohřeb Říhy
Soňa Obšutová (41) byla partnerkou Miloš Říhy (†61) několik posledních let. Poté, co slavný hokejový trenér 1. září 2020 zemřel, ale nemá vůbec jistotu, zda mu bude moct dát poslední sbohem. Říha totiž kvůli ní opustil svou manželku Alenu i své dospělé děti. Vztahy Obšutové a koučovy rodiny jsou tak na bodu mrazu a sama Říhova partnerka se obává, že se pohřbu nebude moct zúčastnit.

Byli si oporou. Když si Soňa Obšutová v roce 2016 procházela těžkým rozvodem s Jaroslavem Obšutem, stál při ní při všech těžkostech už jako partner Miloš Říha. Hokejový stratég kvůli pohledné blondýnce dokonce opustil svou manželku Alenu, což mu dlouho nemohl odpustit jeho syn Miloš mladší.

Ten se svým tátou dlouho nemluvil, dokonce ho nepozval ani na svatbu. Tedy vlastně ano, ale měl mu vzkázat, aby "přijel bez té své kopretinky". Nakonec se přeci jen usmířili, Obšutové ale nikdy nepřišel na jméno. Podobně jako celá Říhova rodina v čele s Alenou, což se jí nelze divit.

Má strach, aby nedošlo k výstupu

Proto se nyní Obšutová po Říhově smrti bojí, zda vůbec bude moct dát svému příteli poslední sbohem. Na pohřeb totiž nemusí být vůbec pozvaná. Údajně by nebyla klidná, ani kdyby k tomu došlo. "Soňa neví, co má dělat. Obává se, aby její případná účast na pohřbu neskončila nějakým výstupem," sdělil pro web Čas.sk zdroj blízký Obšutové.

Přitom to byla právě ona, kdo byl Říhovou oporou při jeho zdravotních obtížích. "Nikdo neví lépe než já, čím si musel Miloš v posledních měsících života projít," sdělila pro slovenský web trenérova partnerka.

Selhaly mu orgány

Říhova smrt přišla prvního září jako blesk z čistého nebe. Poté, co byl bývalý kouč ruského Petrohradu nebo českého nároďáku hospitalizován se zdravotními problémy v Banské Bystrici, byl ve vážném stavu převezen do pražského IKEMu. Tam ale i přes operaci zemřel na selhání orgánů. Jeho smrt následně otřásla českým národem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy