Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Soňa (40) z Výměny trumfne i tragédku Maruš (34): Neuvaří ani polévku, neuklízí a nemluví!

+ Dalších 74 fotografií
Nová špindíra
Kdo si po posledních dílech Výměny manželek myslel, že horší už to být nemůže, šeredně se zmýlil. Čtyřicetiletá Soňa ve středu předvede, že špindíra Věra nebo tragédka Maruš nebyly zdaleka tím největším „výkvětem“ českých žen. Tahle paní neuklízí, nevaří, dokonce ani nemluví!

Zatímco tragédka Maruš ze sebe dostala aspoň „zvířecí experimenty“, čtyřicetiletá Soňa ze sebe nevypraví ani hlásku. Ve středu bude ve Výměně manželek živoucím důkazem, jak to vypadá, když se překročí i samotné dno!

Soňa (40) žije v pronajatém čtyřpokojovém bytě v Hlinsku se Standou (41) a svými dětmi Ladislavem (16), Simonou (14), Tadeášem (7), nejmladší Kateřinu (4) mají partneři spolu. Druhá rodina bydlí na okraji Plzně, tvoří ji Milada (36) a Pavel (48), kteří vychovávají děti Miladu (11) a Jirku (15).

Pavel s Miladou se do Výměny přihlásili zrovna ve chvíli, kdy jejich byt prochází rekonstrukcí. A to byla osudová chyba. Do prostředí, které vyžaduje každodenní tvrdou práci, jim totiž poslali Soňu, která nedokáže uvařit ani polévku.

A tak Pavla čekají neustálé konflikty, jež ale stejně nikam nevedou. Soňa totiž neumí ani odpovědět. Kdyby si vymyslela aspoň nějakou výmluvu, možná by byl Pavel spokojenější. Jenže Soňa jen stojí a usmívá se. Jisté je, že tohle bude hodně drsná Výměna!

Mohlo by vás zajímat

Další články