Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Solárkový soumrak Dominiky Mesarošové: Podívejte se na 7 jejích vysmažených kreací!

Hlavně vypadat jako holka z Afriky. Aby bylo vidět, že na to máte.
+ Další 4 fotografie

Říká se jí sexbomba nebo taky modelka, ale ve skutečnosti je to jenom holka, co si nechala asi dvacetkrát za asistence zaplaceného fotografa zvětšit prsa a pak chodila s nějakým stoletým podnikatelem Ptáčkem, který jí koupil káru, lujviton kabelku a guči brejle, aby teda byla taky světová a mohla se postavit vedle Simony Krainové.

Sice jen na kilometrovou vzdálenost, ale přesto.

Dominika Mesarošová (28) ale nenechává ve své kariéře „modelky“ nic náhodě a je připravená vyšlápnout na molo v prádle i třeba v únorovou středu v osm hodin ráno.

Pravidelně se smaží, co to jde, protože zdravá barva pleti je přece poloviční záruka úspěchu a opálení prý vypadáte štíhlejší. Tak asi proto si nakoupila permanentku do solária na deset let dopředu a v každou roční dobu, i za velmi tuhých zim, nám dopřává pohled na svou hnědou až oranžovou kůži, za niž by se nemusel stydět ani Ray Koranteng.

Který má ale tatínka doopravdy z Afriky a nezplodila ho žádná zářivě bílá trubice za dvanáct káčé za minutu.

K dokonalosti je pak potřeba na sebe navléct co nejméně svršků nebo rovnou přijít v průhledné zácloně či nejlépe v prádle a pak do objektivu vystrkovat umělá prsa a hle, modelka je na světě.

Mohlo by vás zajímat

Další články