Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Solaříková z Ulice v obležení maminek: Kdy se dočká vlastního potomka?

Dočká se Solaříková vlastního miminka?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 67 fotografií
Tomešová (27), Krejčíková (27) i Leichtová (33)! Herecké kolegyně Patricie Solaříkové (29) se letos staly pyšnými maminkami, jen představitelka učitelky Terezy z nekonečného seriálu s miminkem zatím otálí. Tikají jí biologické hodiny, nebo je spokojená v roli usměvavé tetičky?

Patricie Solaříková z Ulice je šťastně zadaná, už několik měsíců randí s moderátorem Tiborem Pagáčem (27). V létě se spekulovalo, že nejde o příliš šťastný vztah, tyhle domněnky ale herečka rozcupovala na kusy.

A vzhledem k tomu, že kamarádky Solaříkové přivádí na svět děti jedna za druhou, se všichni ptají, kdy už se k mi Patricie přidá. Představitelka učitelky Terezy Jordánové se ale do plození dětí zatím nežene.

„To, že kolem mě všichni rodí, je pro mě nejlepší antikoncepce. Užívám si, že jsem teď teta. Na zakládání vlastní rodiny má ještě času dost,“ svěřila eXtra.cz Solaříková.

Zatímco Aneta Krejčíková a Kristýna Leichtová se staly maminkami letos, Míša Tomešová rodila už podruhé. Tak snad jednou přijde řada i na Solaříkovou!

Mohlo by vás zajímat

Další články