Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Solaříková exkluzivně: Hodnotí mě paní, která vypadá jako strašidlo. Proč si za svými výroky stojí?

Herečka si za svými slovy stojí.
Zdroj: archiv
+ Dalších 54 fotografií
Takhle se půvabná Patricie Solaříková (29) snad ještě nikdy nenaštvala. Uznávaná módní kritička Františka Čížková (66) zkritizovala outfit herečky i postavu. To si ale hvězda seriálu Ulice nechtěla nechat líbit a o celé věci se rozepsala na svém instagramovém profilu. Nyní se exkluzivně pro eXtra.cz vyjádřila, proč si za svými ostrými slovy pořád stojí.

Šlo o naprosto jednoduchou věc. Patricie Solaříková se objevila na veřejnosti a její outfit neunikl módní kritičce Františce Čížkové. Módní guru, která pracuje pro Blesk, si dovolila okomentovat její celkový vzhled. Františka kritizovala herečce nejenom šaty, ale také její postavu.

Módní guru ohodnotila Patricii nejnižším možný hodnocením – tedy pětkou. Seriálovou Terezu Jordánovou nerozčílila ani tak kritika, jako spíše styl, který Františka použila. Sama přiznává, že rozhodně nečekala, jakou lavinu u lidí strhne tím, když se rozepíše o svých pocitech, které z hodnocení má.

„Jsem moc ráda, že 90 procent komentářů je v můj prospěch a lidé stojí za mnou, utvrzuje mě to v tom, že můj pohled na věc je správný,“ říká Patricie, kterou potěšili nejenom její fanoušci. „Módní policie k mé profesi samozřejmě bohužel patří, holt naše společnost je takhle podivně nastavená, že lidé řeší takové blbosti.“

Ve svém vyjádření, které poskytla redakci eXtra.cz tvrdí, že jí nejde o kritiku Františky jako takovou, protože to, že se jí šaty nelíbí, je naprosto v pořádku. „Co mě ale na celé věci zaráží a štve je, že mě hodnotí paní, která sama s prominutím vypadá jako strašidlo, nemá ve svém věku žádnou soudnost a pozitivně hodnotí jen pár svých oblíbenců,“ stojí si za svým sympatická Patricie.

„Kdyby tu kritiku napsal třeba Filip Vaněk nebo Tereza Maxová, tak mě to nechá zcela chladnou, jelikož jsou to oba dobře vypadající a dobře se oblékající lidé, kteří v módě něco dokázali a jsem přesvědčená, že jí tím pádem jí rozumí. Což se bohužel o Františce říct nedá. Navíc si myslím, že má díky své nezdravé postavě velmi pokřivený pohled na postavy jiných. A kdo nemá 20 kilo i s postelí, tak je podle ní už tlustý nebo má kila navíc. Co si pak mají myslet mladé holky, když si něco takového přečtou?“

Související články

Další články