Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Sokyně v lásce Selena Gomez a Hailey Bieber: Předvedly usmíření století

Hailey Bieber a Selena Gomez poprvé spolu.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Milostný trojúhelník

Takovéhle setkání čekal jen málokdo. Bývalá partnerka zpěváka Justina Biebera (28), zpěvačka Selena Gomez (30), zapózovala před zahraničními fotografy společně s jeho současnou manželkou Hailey Bieber (25) na galavečeru při příležitosti druhého výročí Academy Museum of Motion Pictures. Jedná se přitom o velkou věc a fanoušci jsou v šoku, jelikož byly po dlouhá léta učiněnými sokyněmi v lásce.

Modelka Hailey Bieber a zpěvačka Selena Gomez se poprvé objevily na společných fotografiích. Stalo se tak při příležitosti druhého výročí muzea Academy Museum of Motion Pictures v Los Angeles.

Z akce se následně objevily nečekané fotografie of Tyrella Hamptona. Hailey a Selena na nich pózovaly s úsměvem na rtech a v objetí, což vzbudilo na sociálních sítích doslova senzaci.

Milostný trojúhelník

Justin Bieber a Selena Gomez spolu randili v rozmezí let 2010 až 2018 s několika přestávkami a mnoho pozdějších zdrojů říkalo, že to byla osudová láska. Krátce poté, co se ti dva rozešli, se v červenci 2018 Bieber zasnoubil s modelkou Hailey Baldwin, s níž byl mnoho let předtím kamarád, jak napsal web Page Six.

Fanoušci následně rozvířili spekulace, že byl Bieber s Hailey ještě v dobách, kdy chodil se Selenou. Nejvíce ale byli fanoušci naštvaní právě na Hailey Bieber, o níž říkali, že Justina zpěvačce ukradla.

Se Selenou jsou zadobře

V nedávném rozhovoru pro podcast Call Her Daddy Hailey po letech vysvětlila, že jejich vztah nezapočal v době, kdy byl Bieber se Selenou, ale až poté, co se rozešli. „Všechno je o respektu. O lásce. Nikdo z nás nikomu nic nedlužíme, jen respekt. Velmi si jí (Seleny, pozn. red.) vážím a myslím, že mezi námi nejsou žádná očekávání. Respektuji ji,“ prozradila v rozhovoru modelka.

Související články

Další články