Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Sokyně v lásce Pavly Tomicové prošla proměnou: Milenka Malého už není šedá myška z Ordinace

Kristýna Tomicová je těhotná. Dítě čeká s manželem Pavly Tomicové.
Zdroj: Herminapress / koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
vztahy

Velmi náročným obdobím si prochází herečka Pavla Tomicová (60), kterou opustil Ondřej Malý (56) po devatenácti letech manželství. Jak již redakce eXtra.cz informovala, důvodem rozpadu manželství je mladší žena, a to herečka Kristýna Kociánová (37), která s ním navíc čeká dítě. Milenka Malého prošla v minulosti stejně jako Tomicová výraznou proměnou. Z šedé myšky v Ordinaci v růžové zahradě se vyklubala sexy dračice v Krejzových nebo ulítlá herečka ze Slunečné, kde byla kolegyní Pavly Tomicové. 

Po dlouhých devatenácti letech manželství je konec. Herečka Pavla Tomicová přišla o svou životní oporu, manžela Ondřeje Malého. Ten měl svou Pavlu opustit již v prosinci minulého roku, jak informoval deník Aha!.

Rozchod zřejmě neproběhl v klidném duchu, za jeho zkázou je totiž druhá žena. A to herečka Kristýna Kociánová, která brzy porodí dítě Ondřeje Malého. Kristýna se s Pavlou dobře zná, a to nejen z prostředí mediálního rybníčku, ale i přímo z hereckého placu, hrála s ní totiž v seriálu Slunečná.

Radikální proměna: Šedá myška Kociánová je dávno pryč

Role ve Slunečné, herecká kariéra i stejný partner nejsou jediné věci, které herečky spojují. Jak již redakce eXtra.cz i další média informovala, Pavla Tomicová zhubla v posledních měsících neuvěřitelných 35 kilogramů.

Podobnou hubnoucí proměnu má za sebou i Kristýna, která se výrazněji proslavila až rolí boubelaté a uštěpačné Mirky v Ordinaci v růžové zahradě, kde působila jako šedá myška. Proto ji možná někteří diváci nepoznali, když se objevila ve Slunečné, kde je výrazně hubenější.

Aktuálně je Kristýna v pokročilém stadiu těhotenství. S Ondřejem Malým čeká své první dítě, avšak jeden porod si už v reálném životě zažila. "U porodu neteře jsem dokonce byla. Jela jsem do porodnice se sestrou a podporovala jsem ji, než přijel její partner. Nakonec mi řekla, ať tam zůstanu až do konce," svěřila se v tiskové zprávě televize Prima v době, kdy byla těhotná ve Slunečné.

Kociánová se objevila v seriálech Krejzovi a Přístav. Získala i pár filmových rolí, avšak snímky se ve finále vyhodnotily jako propadáky a dnes už si na ně málokdo vzpomene.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy