Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Sokyně nejen v lásce: Dara s Jasminou se předhánějí, která se umí lépe prodávat

Zdroj: Instagram
+ Dalších 80 fotografií
souboj
Zpěvačku Daru Rolins (46) a Jasminu Alagič (29) nespojuje jenom rapper Rytmus, ale také značka Huawei, jíž obě krásky dělají ambasadorky. Koncem března se dokonce díky akci Huawei v Paříži měly obě ženy setkat. Z jistých důvodů však Jasmina účast pár týdnů před odletem odřekla. Obě dámy se i nadále propagaci značky na svých instagramových profilech věnují. Jedna zajímavějším způsobem než druhá...

Jasmina, která se brzy stane maminkou a manželkou Patrika Vrbovského (42) alias Rytmuse, nepolevuje ze svých pracovních povinností a stále dělá na svém Instagramu reklamu různým produktům či institucím a značkám. Jednou z nich je i čínská značka mobilních telefonů Huawei, jejíž tváří je shodou okolností i bývalá Rytmusova přítelkyně Dara Rolins

Každá z dam značku propaguje po svém a je zábavné u toho obě tyto krásky pozorovat. Sexy moderátorka s bosensko-maďarskými kořeny na nejnovějším příspěvku lidem ukazuje, jak snadné je přetáhnout data ze starého mobilního telefonu do nového Huaweie.

S jejím osobitým smyslem pro humor zahrála "scénku" o tom, že je naprostý technický analfabet, čímž chtěla ukázat, že i pro naprosté nešiky je proces přetahování dat skutečně jednoduchý.

To Dara Rolins propojila značku Huawei se svou milovanou jógou a zve na unikátní event pod hlavičkou právě této čínské značky. Ukázala se v jógové pozici hlavou dolů v sexy legínách, na kterých je nápis Huawei.

"V józe nejde o to, překonat sebe ani nikoho dalšího. Nejde o žádný výkonnostní boj ani soutěž. Ego a ambice sem nepatří. Může ji cvičit každý, mladý, starý, sportovec, amatér. Slouží, nesoudí. Pokud chcete vyzkoušet i jiné, nové, tak trochu netradiční cvičení jógy, můžete spojit příjemné s užitečným a už tuto sobotu 11. 5. přijít na největší yoga event JUST NEON YOGA by Huawei 2019 v Šamoríně," láká fanoušky na svém Instagramu.

Vypadá to, že se obě dámy v propagaci značky telefonu předhánějí. Jistě tomu ale tak není. Jasmina je šťastná nastávající maminka a Dara je přející žena, která nenávist a zášť vůči nové Rytmusově lásce hodila už dávno za hlavu.

Související články

Další články