Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Šokující zvrat v kauze Džambulinka! Tasil Martucci napodruhé starou sms, nebo je Džambulka „zase“ TĚHOTNÁ?

Iveta je zbouchnutá. Už máme i ultrazvuk!

Neuvěřitelné zvraty v kauze „Poslední rok života Džambulinky“ pokračují.

Domenico Martucci (37), falešný hrabě a samozvaný komunikátor dění posledních dnů, zveřejnil před necelou půlhodinou na svém facebookovém profilu údajnou sms od momentálního majitele Ivety Bartošové (47) Josefa Rychtáře (55), který v ní tvrdí, že je Džambulka ve svých sedmačtyřiceti letech těhotná!!!

Podobnou sms přitom zveřejnil už před dvěma lety.

„Dobrý den pane Domenico, chci se s vámi podělit o radostnou zprávu, Iveta čeká miminko,“ napsal Rychtář v sms Martuccimu a my se jdeme modlit, ať to za prvé není pravda a za druhé, ať se zítra ráno probudíme a všechny obskurní figury téhle show jsou po smrti a zapomenuty.

Připravujeme podrobnosti a přemýšlíme, s kým to má. S Pepou, Macurou (39), Martuccim, Martucciho otcem, matkou nebo s někým jiným, či se to nikdy neprozradí a budeme tomu nebožátku říkat „mejdanová směska“? Kdoví…

Martucci mezitím zveřejňuje další sms korespondenci a slibuje na ráno další „dardu“. Prý budeme zírat, „co mu Rychtář předevčírem provedl“.

Nevíte někdo, kde se prodávají konopná lana?

Mohlo by vás zajímat

Další články