Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Šokující zpráva! Miminko na Vyšehradě pravděpodobně zemřelo násilnou smrtí

Smutek v Domažlické nemocnici.
Zdroj: pixabay
Smrt miminka
Ohromné neštěstí včera odpoledne šokovalo celou Prahu. Krátce před polednem vyjížděli záchranáři k bytu na Vinohradech, kde měli hlášeného novorozence v bezvědomí. Miminko se ale nepodařilo zachránit, navíc okolnosti jeho úmrtí se zdály lékařům podezřelé. Na místo tak zamířili i kriminalisté z 1. oddělení, kteří zjistili, že miminko zemřelo násilnou smrtí.

Policisté od včerejška prověřují okolnosti podezřelého úmrtí novorozence na pražských Vinohradech. "Mohu potvrdit, že kriminalisté případ vyšetřují pro podezření z násilného trestného činu. S ohledem na rodinu a věk dítěte nebudeme sdělovat další informace,“ sdělila ve čtvrtek Blesku policejní mluvčí Eva Kropáčová.

V souvislosti s případem byla už včera zadržena jedna žena, což potvrdil na webu pražské policie její mluvčí Jan Rybanský. Bližší informace k případu policie nechce zveřejnit s ohledem na věk dítěte, jeho příbuzné i na fakt, že prověřování je na samém počátku.

Policii k mrtvému novorozenci v jednom z bytů v Chodské ulici přivolali pracovníci záchranné služby dnes kolem 11:30. Úmrtí dítěte prověřují kriminalisté z Krajského ředitelství policie v Praze.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy