Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Šokující zpráva! Miminko na Vyšehradě pravděpodobně zemřelo násilnou smrtí

Smrt miminka
Ohromné neštěstí včera odpoledne šokovalo celou Prahu. Krátce před polednem vyjížděli záchranáři k bytu na Vinohradech, kde měli hlášeného novorozence v bezvědomí. Miminko se ale nepodařilo zachránit, navíc okolnosti jeho úmrtí se zdály lékařům podezřelé. Na místo tak zamířili i kriminalisté z 1. oddělení, kteří zjistili, že miminko zemřelo násilnou smrtí.

Policisté od včerejška prověřují okolnosti podezřelého úmrtí novorozence na pražských Vinohradech. "Mohu potvrdit, že kriminalisté případ vyšetřují pro podezření z násilného trestného činu. S ohledem na rodinu a věk dítěte nebudeme sdělovat další informace,“ sdělila ve čtvrtek Blesku policejní mluvčí Eva Kropáčová.

V souvislosti s případem byla už včera zadržena jedna žena, což potvrdil na webu pražské policie její mluvčí Jan Rybanský. Bližší informace k případu policie nechce zveřejnit s ohledem na věk dítěte, jeho příbuzné i na fakt, že prověřování je na samém počátku.

Policii k mrtvému novorozenci v jednom z bytů v Chodské ulici přivolali pracovníci záchranné služby dnes kolem 11:30. Úmrtí dítěte prověřují kriminalisté z Krajského ředitelství policie v Praze.

Související články

Další články