Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

ŠOKUJÍCÍ ZPOVĚĎ V PROSTŘENU! Kristině přebrala chlapa vlastní máma!

ŠOKUJÍCÍ ZPOVĚĎ V PROSTŘENU! Kristině přebrala chlapa vlastní máma!
Zdroj: TV Prima
Při úterním Prostřenu někomu možná spadla čelist úžasem. Divoká kombinace nevšedních chutí, skrytá v meníčku svérázné Kristina nebyla ovšem tím největším šokem. Kristina je totiž také pěkně upovídaná a soutěžícím se neváhala svěřit i s pikantériemi ze svého soukromí.

Kristina vypadá sympaticky a docela od rány. Zdravá strava je pro ni na denním pořádku a pro své hosty si neváhala připravit pár laskomin. Kombinace to byly skutečně dost divoké. Uznáváme, že kombo krůtího masa, tuňáka a panenky na jednom talíři, člověka může trochu zaskočit. Stejně jako polníček, slanina a banán na talíři druhém. Nakonec to ale vypadalo, že si všichni pochutnali.

Bylo zkrátka vidět, že si Kristina dala záležet, i když sklenice byly lehce zapatlané. Již od začátku se netají, že by soutěž ráda vyhrála. A jako svědomitá soutěžící se postarala i o nějakou tu senzaci a práskla na sebe, že jí manžela odloudila vlastní matka.

To je tedy poněkud velké sousto k sežvýkání, když máte na talíři tuňák a vedle něj banán. Udržet si své soukromí pro sebe, pro mladou maminku asi není úplně prioritou. Tak snad se jí podaří získat vytouženou výhru a věčnou slávu. Pokud ne, kvůli kuchařskému umění, tak kvůli nevymáchané puse určitě.

Související články

Další články