Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Šokující zpověď sestry Michaela Jacksona: Nemůžu mlčet, bratr byl pedofil!

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 18 fotografií
zpověď
Sestra Michaela Jacksona LaToya řekla o svém bratrovi, že je pedofil. Tahle zpověď šokovala miliony lidí po celém světě. LaToya tuto informaci řekla v rozhovoru v roce 1993, který byl nedávno odvysílaný v souvislosti s uvedením dokumentu Leaving Neverland.

„Musím vám říci něco, co je pro mne velmi těžké. Michael je můj bratr a velice ho miluji, ale nejsem a ani nebudu jen tichým spolupachatelem jeho zločinů proti malým, nevinným dětem,“ řekla LaToya Jackson v rozhovoru, který cituje portál The Sun.

Sestra Michaela Jacksona (60) také řekla, že viděla šeky na velmi vysoké sumy, které byly určeny chlapcům, aby o všem mlčeli. „Jen se na chvilku zamyslete a řekněte mi, který pětatřicetiletý muž vezme malého chlapce a stráví s ním 30 dní? A vezme dalšího chlapce a stráví s ním pět dní v ložnici, aniž by odtud odešli?“ řekla.

„Jsem také obětí zneužívání a vím, jaké to je. Tyto děti budou se svým strachem bojovat po zbytek svého života a já už nechci, aby takto trpěly další nevinné, malé děti,“ dodala. Problém je, že po nějaké době svá slova vzala zpět s tím, že ji k těmto slovům přiměl tehdejší manžel Jack Gordon.

Kde je tedy pravda? Co si myslíte o celé kauze vy?

Související články

Další články