Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Šokující zpověď otce unesené Sofinky (5): SLOVA O MATCE, PO KTERÉ PÁTRÁ POLICIE!

EXKLUZIVNĚ
Česko v úterý odpoledne obletěla zpráva, že policie usilovně pátrá po pětileté Sofince, kterou měla v Praze 10 z ruky babičky vytrhnout dvojice únosců a nebohou dívenku odvézt neznámo kam. Získali jsme exkluzivní vyjádření vyděšeného otce malé holčičky!

Už z policejní pátračky bylo jasné, že vše může souviset s neshodami obou rodičů. Strážci zákona totiž pátrají po matce dívenky a chtějí ženu zadržet.

„Už dva roky se spolu jenom soudíme. Obvinila mě z pohlavního zneužívání dcery, nakonec se to ale otočilo proti ní. Proto jsem měl Sofii v prozatímní péči já. Jenže na mě podávala další oznámení, takže ji má nyní raději v péči babička. Zítra má manželka trestní soud, je obžalovaná z křivého obvinění. A den předtím tedy došlo k únosu,“ tvrdí bezradný otec.

Podle něj má policie řešit jeho bývalou lásku celkově kvůli pěti křivým obviněním. „A také kvůli manipulaci dítěte,“ doplnil.

„Jestli byla u únosu i manželka, to se neví. To policie vytěžuje. Nějaká žena ale seděla v autě, jímž dva muži, kteří dceru unesli, odjeli. Policie manželku zatím neměla důvod zadržet. Jestli ji nyní zadržet chce, asi k tomu má nějaký důvod,“ krčí rameny pan Vilém, kterého jsme zastihli na výslechu na kriminálce.

Je logické, že se nyní bojí o život svého dítěte.

„Vzhledem k posudkům lékařů, které na ženu vypracovali, a k tomu, že vím, co je moje manželka zač, mám o dceru obrovský strach,“ dodal.

Mohlo by vás zajímat

Další články