Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Šokující zpověď kamarádky Nagyové: Jana má doma okultní koutek, na Nečase použila černou magii!

Nagyová se mohla živit čarodějnictvím. Naštěstí se rozhodla pro poctivou
práci v české politice.

Zajímavou informaci přinesla redakci eXtra.cz blízká přítelkyně Jany Nagyové (48). Ženy, jejíž jméno se v posledních dnech v médiích skloňuje nejčastěji kvůli románku s premiérem Petrem Nečasem a následnému skandálnímu sledování a odposlouchávání Nečasovy ještě stále zákonné manželky Radky. A to ve velkém stylu – rovnou vojenskou špionáží.

Přítelkyně Nagyové tvrdí, že vysoká manažerka ODS totálně propadla čarodějnictví a pomocí kouzel se snažila k sobě premiéra Nečase připoutat a zároveň od něj navždy odstřihnout manželku Radku. „Má doma takový oltář s rituálními předměty, fotky různých lidí včetně Nečase, sošky, prameny vlasů, svíčky a různé předměty, které ani nevím, k čemu slouží,“ tvrdí nám náš spolehlivý zdroj, který byl u Nagyové doma hned několikrát.

Tak nějak tušíme, že bude Nagyová ve vazbě bez hadích očí a kohoutích pařátků úplně nahraná. A Radka Nečasová si konečně na chvíli oddychne od té pichlavé bolesti zad, která ji poslední dobou trápila.

O záhadném zmizení Nagyové z vazby vás určitě brzy budeme informovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články