Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Šokující zjištění: Seriál Ulice zmanipuloval FRANCOUZSKÉ VOLBY!

Tak jak to bylo?
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Tak tohle netušili ani ti nejlepší poradci nového francouzského prezidenta Emmanuela Macrona. Na vítězství mladého kandidáta proti Penové se totiž podílel i český nekonečný seriál Ulice. No kdo by to byl řekl?

PR nově zvoleného francouzského prezidenta ovládlo Ulici! Aspoň podle některých jedinců, kteří milují konspirační teorie a rádi se zúčastňují diskuzí. Jako taková paní Simona, která nesmí věřit všemu, co si přečte na pochybných stránkách. Její myšlenkové pochody jsou totiž dost bizarní a svoje obavy vyjádřila na sociálních sítích.

„Včera jsem koukala na Ulici a ejhle… Štěpán přijel z Francie a přivezl jako dárek makrónky. Že by náhoda,“ naráží dotyčná na podobné znění typického francouzského dezertu a příjmení nového prezidenta. Další žena jí odpovídá, že je to běžný suvenýr z této země. To ale paní Simonu v rozvíjení teorie nezastavilo. Bohužel.

„Asi jo, ale zapadá to do propagandy ohledně Macrona a jak ho média všude zviditelňují. Vůbec bych se nedivila, kdyby to byl záměr,“ uzavírá paní Simona odvážně.

Tuto perlu na svých FB stránkách uveřejnila skupina s názvem Idioti z Novinek.

Související články

Další články