Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Šokující zjištění o Meghan Markle: Vévodkyně je potomkem vraha prostitutek Jacka Rozparovače!

Meghan je prý příbuzná se slavným vrahem prostitutek.
Zdroj: Profimedia.cz, Archiv
+ Dalších 59 fotografií
Tak tohle královna Alžběta (92) nevydýchá! Meghan Markle (36) se v královské rodině ještě ani neohřála a už má nahnutou židli. Nejnovější zjištění totiž ukázala, že vévodkyně ze Sussexu má být vzdálenou příbuznou slavného sériového vraha, který v roce 1888 terorizoval Londýn.

Vzal si princ Harry (33) tu pravou? Podle nejnovějších šokujících zjištění koluje Meghan Markle v žilách čiré zlo!

Pokud se americký badatel Jeff Mudgett, rovněž vrahův příbuzný, nemýlí, měla by být vévodkyně ze Sussexu vzdáleným potomkem sériového vraha. Meghan je prý pokrevně spřízněna s H. H. Holmesem, který za Atlantikem řádil v 19. století. Přiznal se k 27 vraždám, ale podezřívali ho z více než 200 mordů. Pokaždé zabíjel u ne zrovna vyhlášeného hotelu nedaleko Chicaga.

Ve stejné době terorizoval londýnské ulice i slavný Jack Rozparovač, jehož pravá identita nikdy nebyla odhalena. Právě Holmes je podezříván, že v roce 1888 vraždil v chudé čtvrti Whitechapel britské metropole právě on. Jeho praprapravnuk, který na šokující fakt o Meghan přišel, je přesvědčen o tom, že v Londýně zabíjel nevinné oběti během dovolené. Obětí bylo mezi 5 a 10 a většinou šlo o prostitutky.

„Vycházím ze studie, na které se podílel Scotland Yard, FBI i CIA. Nemyslím si, že o tom ví třeba královna. Nejsem hrdý, že to byl můj předek. Ani Meghan by nebyla,“ řekl Mudgett portálu DailyMail.co.uk.

Snad z takového objevu královnu neštrejchne!

Související články

Další články