Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Šokující záběry ze selfie tyče! Dívka se točila v momentě, kdy ji chytil zpětný proud a ona se začala topit

Šokující záběry ze selfie tyče! Dívka se točila v momentě, kdy ji chytil zpětný proud a ona se začala topit
Zdroj: youtube.com
Už jsme mohli být svědky dalšího zástupce z řady videí a fotografií pořízených před smrtí. Naštěstí dívku nakonec zachránilo to, co ji i celou dobu natáčelo - selfie tyč!

Mělo to být příjemné odpoledne strávené na pláži v americkém Nantucket. Erynn Johns si s sebou vzala i selfie tyč s GoPro kamerou, aby si pořídila záběry přímo z vody. Nakonec se z toho ale stal boj o život

Šestnáctiletá dívka se společně se svým otcem totiž dostala do zpětného mořského proudu, který se ve vodě náhle udělal. A místo aby se snažili zachovat klid a s mořským proudem nebojovat, udělali to nejhorší - začali zběsile plavat proti proudu.

Po celou dobu Erynn navíc držela svou selfie tyč a marný zápas s nepoddajným vodním živlem si natáčela.

Než ale začnete házet urážlivé komentáře o její inteligenci, nakonec to byla i tyč, která jí zachránila život! Právě za ni ji z moře vytáhl odvážlivec z pláže, jenž dvojici přiběhl na pomoc.

"Sloužil jsem u námořnictva, ale nikdy jsem nebyl tak vystrašený a bezmocný jako v tom momentě. Kdyby mě ten člověk nevytáhl, vydržel bych už jenom dalších třicet vteřin," sdělil otec dívky, který se ihned po záchraně zhroutil vyčerpáním na písek.

Co z příběhu tedy vyplývá? Nezavrhujte selfie tyče, jednoho dne můžou zachránit život i vám. A pokud se někdy dostanete do podobného proudu, pokuste se nepanikařit, nebojujte s ním, spíše se nechte unášet, popřípadě plavte podél pláže a vyčkávejte, až zpětný proud do několika minut pomine.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy