Sedmašedesátiletá Joan Lloyd se rozhodla vyhovět poslednímu přání svého chotě a krátce po jeho smrti si našla nového přítele – devětadvacetiletého Phila Absoloma. Navzdory velkému věkovému rozdílu si zamilovaný pár užívá aktivního sexuálního života a dokonce plánuje svatbu!

„Následovala jsem hlasu svého srdce. Těším se, že po Philově boku strávím zbytek svého života. Vím, že to tak má být, protože jsme byli stvořeni jeden pro druhého,“ uvedla Joan.

Její bývalý manžel David trpěl řadou onemocnění včetně cukrovky, cirhózy jater a Alzheimerovy choroby. Joan se o něj poctivě starala dlouhých patnáct let. „Předtím, než zemřel, mi David řekl, ať si pak pořídím prsní implantáty a mladého milence. Řekl, že si to zasloužím. Vím, že by teď na mě byl hrdý,“ dodala Joan.

O splnění první části této neobvyklé poslední vůle se postaral kosmetický chirurg Kevin Hancock. Joanin příběh následně zaujal novináře. Netrvalo dlouho a prostřednictvím Facebooku ji kontaktovalo více než 500 mužů, mezi nimiž byl i Phil. Ten svého rozhodnutí rozhodně nelituje.

„Joan má úžasnou figuru a na svůj věk vůbec nevypadá. Už dříve jsem měl několik vztahů se staršími ženami, ale s Joan jsme naladěni na stejné vlnové délce,“ prohlásil Phil o své vyvolené.

Co dodat? Snad jen, že láska skutečně kvete v každém věku…