Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Podivný vztah v Malých láskách: Denisa si prošla peklem, otec má děti s dalšími ženami

V dalším díle dokureality Malé lásky se diváci dozví drsný příběh jednoho z párů. Denisa (20) a Nikolas (24), kteří se těší na své první společné dítě, se totiž před narozením potomka potýkali s vážnou finanční situací. Co se stalo, že partneři ze dne na den neměli kde bydlet a Denisa otce svého dítěte opustila? A jak divokou minulost má za sebou Nikolas?

K porodu před kamerami a zraky televizních diváků pořadu Malé lásky se rozhodl velmi mladý pár. Dvacetiletá Denisa očekává své první dítě, zatímco její partner Nikolas už má z minulosti dvě další děti. Jeho synové ale pobývají na Slovensku s bývalými ženami. „S jednou jsem žil a s druhou se jen potkával, děti se pak narodily asi měsíc po sobě,“ říká budoucí tatínek.

Diváci se ale dozví mnohem více z Nikolasovy minulosti. Ten totiž dva měsíce před porodem natropil velké problémy. Vystresovaná Denisa se dokonce v sedmém měsíci těhotenství rozhodla otce svého dítěte opustit. A co Nikolas provedl? „Šel jsem k lékaři, pak jsem se zastavil za kamarádem, ten mě pozval na pivo. No, prostě se stalo to, že jsem propil celou výplatu, kvůli tomu jsme neměli na nájem a museli jsme se odstěhovat,“ přiznává Nikolas největší karambol v jejich vztahu.

Pobouřená Denisa proto udělala razantní krok. „Odešla jsem od něj k rodičům s tím, že spolu už nebudeme. Rodiče byli na Nikolase fakt naštvaní,“ objasňuje budoucí maminka. Za své chování se ale Nikolas nejspíš dost stydí a rozzlobené rodiče naprosto chápe. „Já se jim nedivím, taky bych byl takový rodič,“ sype si na hlavu popel Nikolas.

Zvládne budoucí otec stres a postaví se konečně k rodinným povinnostem čelem? Postará se o svého budoucího potomka, když o své dva syny nepečuje? Celý příběh Denisy a Nikolase můžete sledovat dnes ve 21.30 na TV Nova.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy