Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Šokující vzkaz otce Meghan princi Harrymu: Ze starého Markla jde až strach!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 53 fotografií
Do postele dostal princ Harry (33) Meghan Markle (36) bez potíží, ale při žádosti o ruku se trošku zasekl. Prsty v tom neměl nikdy jiný než Thomas Markle (73), táta vévodkyně ze Sussexu, který si své požehnání podmínil netradičním slibem!

Každá rodina má černou ovci a v případě Meghan Markle to je její tatínek Thomas Své dceři několikrát pořádně zavařil a vévodkyně ze Sussexu se za něj před vladařským rodem musí pořádně stydět.

Ještě předtím, než začal tropit šílenosti a třeba prodal své fotky americkým bulvárům, se ale jevil jako celkem normální rodič. Milující otec, který by se za svou holčičku bil do posledního dechu.

Na svatbě sice chyběl, ale bez jeho svolení by se neobešla. Princ Harry mu padl do oka okamžitě, několikrát o něm mluvil jako o skvělém a zajímavém muži. Když si k němu Harry přišel pro požehnání, měl jednu podmínku.

"Harry mě požádal o svolení o její ruku. Tak jsem mu řekl, že je džentlmen a musí mi slíbit, že nikdy na mou dceru nevztáhne ruku. A když to slíbí, své požehnání mu velmi rád dám," rozpovídal se Thomas. Na jeho slova upozornil server dailystar.co.uk.

Jsme přesvědčeni, že taková podmínka pro Harryho není žádný problém a nikdy ji neporuší.

Související články

Další články