Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Šokující výsledky pitvy Marka Svatoše (†34) vyvolaly ve fanoušcích pocity nevole: Neuvěříte, jaký hyenismus páchají!

Nechutné útoky na Marka Svatoše.
Zdroj: Twitter.com, Yahoo.com
Místo kondolencí a příspěvků, které bychom po smrti známého slovenského hokejisty očekávali, se rozmohl mezi hokejovými fanoušky jednotný názor. Cítí, že si za svou smrt může sám a svět bude po jeho smrti krásnějším místem!

V posledních dnech konečně došlo k odtajnění smrti slovenského hokejisty Marka Svatoše (†34). Pitva ukázala, že zemřel na předávkování. V jeho těle byly nalezeny stopy po morfiu, kodeinu a také léku s názvem Xanax, který se bere k utlumení pocitů úzkosti. Svatoš si ale hodně tykal i s drogami, konkrétně s heroinem!

Právě jeho drogová stinná stránka nenechala chladným svět hokejových fanoušků. Zejména na zahraničních portálech se do hokejisty pořádně obuli. Nad některými komentáři skutečně zůstává rozum stát!

“Je škoda, že si vybral drogy před jeho manželkou s dětmi,” zareagoval jeden z uživatelů na portálu yahoo.com. Proč bychom měli vzpomínat na feťáka,” opřel se anonymně další z uživatelů. “Jediný dobrý závislák je mrtvý závislák,” komentoval další člověk.

Podobných reakcí je plný internet a je jasné, že takhle by se na smrt člověka, ať už byl jakýkoliv, určitě reagovat nemělo. Za redakci eXtra.cz vyjadřujeme všem pozůstalým upřímnou soustrast. Odpočívej v pokoji, Marku!

Související články

Další články