Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ŠOKUJÍCÍ Výměna manželek: Z vymazleného LUXUSU rovnou na nafukovací MATRACI!

+ Další 4 fotografie
Již dnes večer se můžete těšit na vskutku pestrou Výměnu manželek. Tentokrát se vymění ženy, které žijí v naprosto rozdílných rodinách. Na jedné straně je Danka, která pochází z velmi skromných poměrů, a na straně druhé Bára, která je zvyklá na luxus. Jak tahle premiérová Výměna manželek dopadne? Zvládnou tak šokující změnu obě ženy?

Už za několik hodin odstartuje premiérová Výměna manželek. Dnes se vymění šestatřicetiletá Bára, která má dvouletého syna a žije s jednačtyřice­tiletým Vaškem, s třicetiletou Dankou, která je maminka malé Danielky a žije společně s Alexandrem.

Rodina Báry rozhodně není případ rodiny, která by se do Výměny manželek přihlásila kvůli financím. Bára bydlí oproti Dance v luxusu. Tahle rodina si chtěla zkrátka jen vyzkoušet, jak žijí jiné rodiny.

Ale to není všechno. Manžel Báry je velký pedant a puntičkář. Zvládne tuhle tvrdou ruku náhradní maminka Danka?

Oproti Báry žije rodina Danky v malém pražském bytě a na přepych si rozhodně nepotrpí. Luxusní věci v jejich bytě budete hledat jen stěží a co se týče pořádku, tak tím se moc netrápí. Bára ke svému zděšení zjistí, že v náhradní rodině bude muset spát na nafukovací matraci. Jak tahle Výměna manželek dopadne?

Související články

Další články