Ve středeční premiérové Výměně manželek jsme viděli rodinu z Jablonce nad Nisou, kterou tvoří Silvia (32), Imrich (35) a dcery Amarila (12) a Gloria (7). Na druhé straně jsme se seznámili s Janou (32), Karlem (43) a syny Matějem (11) a Jindrou (8), kteří žijí v Jirkově.

Každá rodina se do Výměny přihlásila z jiného důvodu. Silvia chtěla, aby se manžel osamostatnil a vyzkoušel si mít doma jinou ženu. Jana si zase chtěla odpočinout od svých třech chlapů, které má doma. Jenže v náhradní rodině to bylo ještě horší.

Imrich byl líný, pořád jen spal, a když si Jana dovolila po něm cokoliv chtít, bylo zle. „Je to chlap k hov**,“ řekla Jana. A tři týdny po natáčení má na něj pořád stejný názor. „On je člověk, který si pořád pojede to svoje. Ze Silvie si udělá služku, on se nezmění,“ řekla TV Nova.

Celá Výměna pro ni byla hrozně dlouhá a s druhou rodinou v kontaktu být nechce. Dokonce řekla něco hodně šokujícího! „Měl na mě sexuální návrhy, to bylo opravdu nepříjemné,“ svěřila se. „Zeptal se mě, jestli jsem měla někdy v posteli cikána, tak jsem mu na to odpověděla, že ne. Tak se mě zeptal, jestli bych chtěla. Když jsem řekla, že ne, tak mi řekl, že nevím, o co přicházím,“ vysvětlila Jana, která se snaží na vše špatné zapomenout.