Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Šokující Výměna manželek: Diváci reagují na jídlo z popelnic a život v chatce

Jsou tak prý spokojení.
Zdroj: TV Nova, publikováno se souhlasem
+ Další fotografie
reality show

V novém díle reality show televize Nova Výměna manželek došlo k výměně dvou poměrně odlišných rodin. Volnomyšlenkáři z Mnichovic u Prahy svým uvolněným přístupem a skromným bydlením v chatce, kde panoval chaos šokují náhradní maminku. Jak na střet dvou nesourodých přístupů zareagovali diváci?

Výměna manželek na televizi Nova si zakládá na propojení protikladných rodin. Nejinak tomu bylo i tentokrát. V posledním díle, vysílaném ve středu večer si manželky vyměnila rodina z Mnichovic složená z Viktorie (28), Matyáše (26), Kolomana (9 měsíců) a Kasiána (3), žijící uvolněným životem v chatce s rodinou z Nižních Lhot u Frýdku-Místku. Druzí partneři se poznali před pěti lety a prošli několika krizemi. Tomáš byl údajně hodně nevybouřený. Nyní říkají, že se jejich vztah hodně zlepšil a jsou spokojení.

Hned po příjezdu k nové rodině je Andrea šokovaná z nového obydlí složeného z chatky se skromným zařízením a chaosem. Po pár dnech zažije šok znova, když Matyáš vyrazí vybírat jídlo z popelnic před obchodním domem.

Hromadný odsudek se nekoná

Jak na netradiční rodinku zareagovali sledující u televizních obrazovek? Překvapivě pozitivně: "Podivíni ale slušní lidé Za mě lepší tenhle alternativní styl než ty vymletiny a bezmozci co tam jsou normálně," píše například divák Venca. Souhlasí s ním i Ondřej: "Velmi se líbí, jak žijí. Je to inspirace pro většinu z nás. Především dvě věci – umí neplýtvat, třídit, prostě využívat potraviny naplno. A druhá věc – výchova dětí. Být jako jejich průvodce, ne jako dozorce, mi přijde jako skvělej styl. Tahle výměna byla fakt dobrá," píše divák.

Kritičtější byla divačka Veronika: "Za mě to byla snad nejlepší výměna. Byla na pohodu. Příjemní lidé... Ale takhle bych žít nemohla. Nechtěla bych v tom vychovávat děti. Suchý záchod, mytí jednou za x dní, vesměs bordel... Neříkám, že musí být důkladně naklizeno, ale nějakou úroveň by to žití mít mělo. Kór když jsou v domácnosti děti. A k jidlu z popelnice se raději nebudu vyjadřovat. Ale byla z nich cítit pohoda a láska." Svůj pohled přidává i divačka Eluše: "1000x lepší rodina, která žije takhle volně, než některé "normální" rodiny, kde byly zanedbané děti bez péče, co se týče jídla z popelnice...hanba kolik normálního jídla se vyhodí, když je tolik lidí, co si to nemůžou dovolit. Sama bych takhle žít nedokázala, ale je fajn, že i tenhle styl života se ukáže více lidem, minimálně je to k zamyšlení, ze štěstí neni jen o IPhonu, značkách a materiálních věcech," dodává divačka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy