Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Šokující video z pizzerie! Při rvačce spadla dívka na zem, přestala se hýbat a nikdo jí nepomohl

Dva rváči si dali do držky v pizzerii v irském Dublinu. Irové rozhodně nejsou žádní čajíčkové, kteří by šli pro ránu daleko. Nemáme nic proti chlapské férovce. Tito borci ale bohužel k zemi také poslali dívku, se kterou to na videozáznamu nevypadá vůbec dobře.

Partička přátel si ze staré dobré Anglie odskočila do Dublinu na maškarní bál. Proto někteří na sobě mají masky a „krev“, i když bitka ještě ani nezačala.

Rvačka začala klasickou hádkou opilého hosta s obsluhou pizzerie. Podle Daily Mailu jde o podnik Apache Pizza, který mají v oblibě zejména turisté.

Problémového provokatéra se snažil uklidnit další mladík a začala mela, do které se zapojil i dívčin přítel.

A dívka najednou padá na zem, švihne se o dlažbu a nikdo si jí nevšímá. Rváči se dál drží v klinči a pokouší se zasáhnout jeden druhého.

Až si někdo všímá toho, že na zemi leží zraněná žena, a snaží se zavolat záchranku. Nad slečnou se sklání mladík a vykřikuje, že je to jeho holka a že nutně potřebuje doktora.

Jak to s dívkou dopadlo, není známo. Video někdo nahrál na youtube.com a o více se nestaral.

„Žádnou bitku nemáme hlášenou, nikde jsme nezasahovali,“ uvedla k incidentu mluvčí dublinské policie Garda Siochana.

Bitka zřejmě pokračovala ještě před pizzerií. Doufáme, že dívka je v pořádku a ztrátu vědomí druhý den přisoudila jen těžké kocovině.

Související články

Další články