Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ŠOKUJÍCÍ VIDEO z letiště: Takhle Terezu dopadli s kufrem heroinu!

+ Dalších 20 fotografií
Tereza H. (21) byla zadržena na pákistánském letišti s devíti kily heroinu. Nyní na internet uniklo video, které jasně ukazuje, jak vypadalo dopadení Terezy a objevení velkého množství drog pod dvojitým dnem. Ze záběru je vidět, že je mladičká Tereza absolutně v šoku a nechápe, co vlastně v kufru má.

Na pákistánském letišti se jednadvacetileté Tereze H. podařilo projít dvěma letištními kontrolami, ale tou třetí už ne. Celníci objevili v Terezině kufru pod dvojitým dnem devět kilo heroinu. Za pašování drog jsou v Pákistánu velké tresty.

Pohledná blondýnka by mohla být dokonce odsouzena k trestu smrti, k čemuž ale pravděpodobně nedojde. Špatnou zprávou pro Terezu je fakt, že Česká republika a Pákistán nemají uzavřenou dohodu o předávání vězňů.

Dívka by tak mohla skončit ve velmi krutém vězení až na několik desítek let. Její rodina a obzvlášť babička si doma v Česku zoufají, že svou vnučku už nikdy neuvidí. Před několika málo hodinami uniklo na internet video, které zachycuje osud Terezy bezprostředně po objevení drog v jejím kufru.

Celníci objevili dvojité dno, pod kterým se ukrývá pořádná nálož drog. Později je ve videu vidět, jak se Tereza se zděšením přiblíží ke kufru a po zjištění, co převážela, propadá v beznaděj a pláč.

Prozatím není jasné, zda Tereza vědomě drogy převážela, anebo si myslela, že v kufru má úplně něco jiného. Podle dostupných informací ale s policií v Pákistánu spolupracuje.

Související články

Další články