Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Šokující video z Brna: Další feťačka, která má potřebu se ke všemu vyjadřovat. To je vážně síla!

V Brně v rozjezdu je někdy pořádně veselo! A člověk aby se bál i o život! Když potkáte někoho, kdo má trojku v žíle a zřejmě i něco navíc a potřebuje v noci v autobuse veřejně říkat svůj názor, který stejně nikoho nezajímá, máte cestou domů o zábavu postaráno!

Na internetu se objevilo video, které natočil jeden z cestujících rozjezdu autobusu v Brně. Nervózní žena, která má zřejmě hodně popito a možná si dala i něco navíc, se pustí do jednoho z cestujících. Nejdříve se mezi nimi strhne jen slovní přestřelka, pak ale dojde i na fyzickou potyčku. Opilá žena je agresivní a zmatená.

Nejdříve začne bezdůvodně řvát na jednoho z cestujících, nadává mu a používá u toho hodně sprosté a vulgární výrazy. Nikdo ji neposlouchá, protože se každý už vidí doma v posteli. Jenže ona stále nemá dost a postupně to začne gradovat. Další feťačka, která má potřebu říkat veřejně svůj názor!

Vždy si u toho stoupne a pak zase sedne. Nakonec sama sebe vytočí natolik, že vyskočí až k muži a začne ho fackovat. Nikdo nechápe, co se děje. V šoku je i napadený muž, který se naštěstí stíhá bránit.

V tu ránu zasahují i ostatní cestující. Snaží se ženu držet dál od muže, všichni se u toho ale hodně baví. Když takhle jedete k ránu z tahu, tak v Brně máte vždy o zábavu postaráno! Akorát je divné, že ženu z autobusu nikdo nevypakoval!

Související články

Další články