Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

ŠOKUJÍCÍ VIDEO ukazuje, jak studenti týrali učitelku! Paní Ludmila nakonec zemřela

Šikana učitelky Ludmily W. (†55), která se odehrála na Střední průmyslové škole v Praze-Malešicích, nemá obdoby. Tři studenti tam několik měsíců šikanovali učitelku, která skončila na psychiatrii a nyní zemřela. Všechny zaráží hlavně to, že vedení školy nijak nezasáhlo. Podívejte se na šokující video, které koluje po internetu a ukazuje, co studenti pedagožce dělali.

Na videu můžete vidět studenty, kteří šikanují učitelku. Video nejspíš natočil jeden ze spolužáků. Trojice studentů si nebere žádné servítky. Odmlouvají jí, dělají si z ní legraci, pořád za ní chodí, řvou, hrozí jí pěstí a sahají na ni. Když chce učitelka ze třídy odejít, nechtějí ji pustit. Chovají se k ní jako k psovi.

Je vidět, jak studenti útočí na ženu, která má být přitom jejich autoritou a měli by ji respektovat. Chodila prý jako tělo bez duše a nevěděla si s celou situací rady. Nikdo jí ale nepomohl. A pokud jí někdo pomoct chtěl, bylo už nejspíš pozdě. Vedení školy ale vše zametlo pod koberec a studenti vyvázli se směšnými tresty.

Teď se redakci TV Nova ozval jeden student školy. V e-mailu popsal vše, co si musela učitelka protrpět, i to, že se jí snažili pomoci. Její stav už byl ale velmi špatný. Celý článek z portálu TN.cz si můžete přečíst ZDE.

„Jsem jeden ze studentů, kterého paní profesorka Ludmila W. (†55) učila. O této situaci jsem se dozvěděl přes jedno video, které udělal nějaký student. Nevím kdo, vím jen, že patřil do třídy, ve které byla trojice aktérů,“ píše v e-mailu jeden ze studentů Střední průmyslové školy v Praze-Malešicích.

Tragickou událost, která se stala na Střední průmyslové škole, už samozřejmě vyšetřuje policie. Na povrch se ale začínají dostávat další velmi šokující informace. „My jsme se jí na to ptali, co jí dělali, a ona nám to řekla. Sama nám řekla i další věci, třeba že ji praštili teleskopem – sama nám ukázala na spodní části předloktí modřinu velikosti asi o něco větší, než je průměr tenisového míčku,“ šokuje svou výpovědí student školy.

Podle studenta učitelka psychicky působila velmi zničeně a v hodinách se dokonce i rozbrečela. Tři studenti, kteří ji šikanovali, jí i vyhrožovali. Učitelka měla ale strach to komukoliv říct. Student v e-mailu TV Nova dále popisuje, že jeho třídu naštvalo, že tři aktéři vyvázli jen s půlroční podmínkou, zatímco kamarád, který lehce spálil spolužačku zapalovačem, dostal podmínku na 10 měsíců.

„Dost by mne zajímalo, kde je spravedlnost. Rádi bychom si to s nimi vyřídili. Je nám všem líto, co se učitelce stalo. Byla vážně moc hodná,“ píše student. Učitelka se prý s každým snažila vyjít po dobrém. „Jsem rád, že alespoň někdo to řeší, když ve škole to zametli pod koberec. Jen škoda, že pro ni je už pozdě,“ uzavírá svůj dopis redakci TV Nova student, který si přeje zůstat v anonymitě.

Mohlo by vás zajímat

Další články