Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Šokující video: Svatební vystoupení, na které budete zírat s otevřenou pusou!

Ženich s nevěstou se na tančící muže nejdříve jenom dívali.
Zdroj: reprofoto youtube.com
+ Další fotografie
Jestli si myslíte, že na maorské svatbě se bude tančit nějaký normální tanec, tak se tedy šeredně pletete. Toto taneční číslo předvedli muži z příbuzenstva mladých novomanželů. A člověk neví, jestli se má smát, brečet, nebo co se to vlastně děje?

Tento tanec mužů z novozélandského Aucklandu všem včetně nevěsty vyrazil dech. Taneční číslo bylo nečekané a vypadalo docela hrozivě. Nakonec ale všechny dojalo. Jde o to, že muži hlasitě pokřikují, buší se do hrudi, vyplazují jazyky a dělají velmi výrazné grimasy. Tanec doslova prožívají všemi částmi svého těla.

Když to celé nevěsta Aaliyah Hall viděla, začala nejdříve brečet. Pak se ale s ženichem Benjaminem Armstrongem k mužům připojila a tanec si užila. Člověk se u něj uvolní a v tu chvíli vůbec na nic nemyslí. Prostě jen tancuje a vydává zvuky, které by asi nikdy sám nevydával.

Novomanželé potom video umístili na internet, aby se na něj mohli podívat známí a přátelé. To ale ani nečekali, že se video stane hitem internetu. Už má totiž přes milion zhlédnutí. Tímto tancem šlo prý především o vyjádření respektu ženichovi.

Na video se můžete podívat ZDE.

Související články

Další články