Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

ŠOKUJÍCÍ VIDEO: Muž natočil řádění ducha v jeho kuchyni. Realita, nebo fikce?

Majitel domu v Americe slyšel nějaký čas divné zvuky z kuchyně a ráno měl vždy na zemi rozbité sklenice. Rozhodl se, že tomu přijde na kloub a nainstaluje do ní kameru. Když si pak záznam zpětně pustil, byl v šoku! Na videu řádil duch!

Majitel chtěl zjistit, co se v jeho kuchyni děje, protože našel mnohokrát na zemi rozbitou sklenici a v noci slyšel divné zvuky. Jenže si myslel, že půjde třeba jen o myši nebo zatoulanou kočku, která se nějak dostala do domu. Nainstaloval tak do kuchyně kameru, jenže ta zachytila něco mnohem horšího!

Na internetu se objevilo šokující video, na kterém můžete vidět, jak řádí duch. Je vidět, jak samy od sebe bouchají dvířka od skříňky a posunuje se nůž. V místnosti nikdo není, nejsou otevřené ani dveře a okno, takže foukat tam rozhodně nemůže. Po chvíli sklenice spadne na zem a rozbije se. Nůž zase vyletí a zapíchne se v horní části kamen.

Video na internetu rozdělilo lidi na dva tábory. Někteří si myslí, že jde skutečně o ducha, který měl nejspíš hlad. Jiní zase majitele domu obviňují z toho, že vše nafingoval, aby byl zajímavý. „Má tam neviditelné vlasce,“ myslí si jeden uživatel. „Dejte mi vědět, až najdete ducha, který mi udělá k snídani vajíčka a slaninu,“ dělá si legraci druhý. Co si o tom myslíte vy? Podívejte se na video.

Související články

Další články