Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

ŠOKUJÍCÍ VIDEO: Mladá matka (22) s přítelem se zfetovali heroinem v autě a kolem nich se válely injekční stříkačky. Nikdo je nemohl vzbudit!

Na internetu se objevilo šokující video. Mladý pár Taylor Swartzlander (24) a Haley Kirkendall (22) z Ohia se sjeli heroinem v autě. Na sedadle kolem nich se válejí použité injekční stříkačky a milenci vůbec nevědí o světě.

Šokující záběry, které se objevily na internetu, ukazují dva feťáky, kteří se předávkovali v autě. Taylor Swartzlander a Haley Kirkendall byli v bezvědomí a vůbec netušili, co se děje kolem nich. Navíc se na sedadlech válely použité jehly.

Podle svědků auto na silnici kličkovalo, potom driftovalo, až vjelo na chodník a prudce zastavilo. Řidič pod vlivem drog očividně nezvládl řízení a hned potom omdlel. Naštěstí se nikomu dalšímu nic nestalo.

Na místo okamžitě přijela záchranka, aby páru píchla lék, který má odvrátit účinky heroinu. Oba byli ihned převezeni do nemocnice a naštěstí přežili.

Svědek Tyler Rieger, který ihned k autu běžel, vše samozřejmě natočil. „Vidíte ty jehly? Vidíte, co s vámi udělá heroin?“ je slyšet na videu. Záběry umístil na svůj Facebook, aby všichni viděli, co s nimi tvrdá droga udělá. A video, které má 18 vteřin, má velký úspěch. Už ho vidělo téměř čtvrt milionu lidí.

„To je to, co lidé v naší komunitě dělají za denního světla, ukazují, jakou sílu má heroin,“ řekl Tyler. „Přišel jsem o několik přátel, kteří byli závislí na heroinu,“ dodává.

Sám Swartzlander, který se v autě zfetoval, je rád, že přežil. „Jsem moc rád, že jsem pořád živý a jsem tady pro moji rodinu,“ řekl. „Jsem rád, že jsem se nepředávkoval úplně,“ dodal. Pár byl obviněn z držení drog a řidič navíc z řízení pod vlivem alkoholu a omamných látek. Podívejte se na video, jak to vypadá, když si píchnete heroin.

Související články

Další články