Při pohledu na video si každý musí klást otázku, co asi dívka svým vrstevnicím udělala, že jsou tak moc brutální. Žalovala na ně? Přebrala jedné z nich kluka? Nechtěla se s nimi bavit? Možné je asi opravdu vše. Jejich brutalita ale nezná konce.

Incident se odehrál v čínském městě Lingao. Gang dívek jednu obestoupí a kope do ní hlava nehlava. Dívka se válí na zemi a jen se drží za hlavu a snaží se bránit. Marně. Dokonce se v jednu chvíli snaží i utéct. Rozzuřené dívky ji ale pronásledují a znova bijí.

Celým případem se zabývá policie a oddělení pro boj s kyberzločinem. Video se hned po zveřejnění rozšířilo po internetu a lidé ho začali sdílet. Na populárním čínském webu má přes 4 miliony zhlédnutí. Lidé řeší, jaký trest by měly dostat dívky za svoje obzvlášť surové chování.

V Číně se šikana hodně rozmohla, na internetu je k nalezení více takových videí. Minulý rok se podobný incident odehrál dokonce ve Spojených státech. Dva čínští studenti tam napadli svého čínského spolužáka. Za tento čin byli podle amerického práva odsouzeni k šesti až třinácti letům vězení.

Podle studie Čínského centra pro děti a mládež se s šikanou setkalo přes 32 % mladých studentů.