Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Šokující video: Dagmar Patrasová bourala, odmítla nadýchat a zřítila se na chodník

+ Dalších 14 fotografií

Varování pro fanoušky královny dětských srdcí Dagmar Patrasové (66): video u tohoto článku vás rozesmutní. Zpěvačka a herečka před třetí hodinou odpoledne nabourala do zaparkovaných aut, následně se odmítla podrobit dechové zkoušce. Web Aktu.cz ji poté natočil při klopýtavé procházce Vinohrady. Je na ni dost neutěšený pohled. Jaká jsou její první slova po nehodě?

Dagmar Patrasová: Smutné vrávoravé video

Kdysi bývala nejkrásnější ženou republiky a o noci strávené s ní snily miliony československých mužů. Nyní se bohužel zpěvačka a herečka Dagmar Patrasová (66) ukázala ve stavu, kdy jí téměř každému musí být líto.

V pondělí měla podivnou autonehodu, která ji zřejmě připraví o řidičák.

„Řidička nabourala do zaparkovaného auta a následně do betonových zábran. Odmítla se podrobit dechové zkoušce. Oznámení o nehodě jsme přijali ve 14.45,“ uvedl pro Blesk tiskový mluvčí pražské policie Jan Daněk.

„Nemám zatím informace o tom, zda policie řidičce na místě zabavila řidičský průkaz. Takové oprávnění ale policie obecně má,“ doplnil pak pro eXtra.cz.

Byl za tím alkohol?

Po vyšetřování se na Dádu zaměřili reportéři webu Aktu.cz a natočili ji, jak brouzdá vinohradskými ulicemi. Laskavější duše by nejspíš její neladnou chůzi, při které se často musela přidržovat plotů a nakonec skončila i na zemi, asi označily za pouhou únavu, možná by jen nenápadně podotkly, že podle nich snad i společenskou. Kritici ale nejspíš budou mít jasno a začnou spekulovat, že na někoho nemusí působit zrovna střízlivě.

První slova

Sama královna dětských srdcí reagovala na zprávy o tom, že měla autonehodu, nejprve velmi obecně. „Nechci se k ničemu vyjadřovat,“ poslala odpověď eXtra.cz přes aplikaci WhatsApp. Pod zprávou z jejího telefonu byl podepsán jakýsi „manager Václav“.

Ale konverzace přesto dál pokračovala. Už proto, že redaktor byl tím, komu se Dáda před třemi lety kála po poslední nehodě.

„Samozřejmě vím, že jsem udělala hroznou hloupost. Bylo to strašné a velmi náročné na psychiku, opravdu aby člověk chodil kanály,“ přiznávala tehdy, rok po nadýchání 2,5 promile a karambolu, po němž byl druhý účastník zatčen jako mezinárodně hledaný kriminálník.

Proto jí novinář napsal, že čekal, že po minulé zkušenosti se už poučila. „Nebuďte drzý!“ reagovala rozčileně. „Co je vám do toho?!“ naštvalo ji, že se případem redakce vůbec zabývá. „Už mi nepište. Nemám na vás náladu,“ dodala buď Dáda, nebo pomyslný „manažer Václav".

Její manžel momentálně nebere telefon. Možná přemítá, co a jak dál v situaci, která u nich doma probíhá…

Zdroj náhledového videa Aktu.cz

Související články

Další články

Nejnovější kauzy