Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Šokující video: Břicho těhotné ženy vypadá opravdu divně. Co se to v něm děje?

Na internetu se objevilo video, které si sama natočila těhotná Francouzka. Její dítě v děloze je hodně aktivní, a tak se jí bříško každou chvíli mění. Vypadá to, jako by v něm měla spíš vetřelce.

Při pohledu na video má člověk strach, že se jí její břicho protrhne. Všichni se na video dívají s nevěřícným pohledem. Je vůbec možné, aby se ženě v těhotenství dělo něco takového? A nebolí ji to? Miminko se v něm totiž hýbe docela neobvykle, a tak to pro maminku není moc příjemné.

Lidé se na internetu ženě smějí, že čeká malého satana nebo vetřelce. Dokonce i ona sama připustila, že její video vypadá jako scéna z filmu. Dítě tam totiž matce protrhne kůži a vyleze přímo z těla. Miminko Francouzce v břiše kope, boxuje, hýbe se na všechny strany a prostě si nedá pokoj.

Někteří si ale myslí, že video je fejk. Proti tomu se matka brání. „Video je reálné. Nepočítala jsem s tím, že to udělá, zrovna když ho budu natáčet,“ ohrazuje se těhotná žena. Pro všechny je ale video fascinující. „To je vážně působivé. Ještě jsem nikdy neviděla, aby se takhle dítě v břiše hýbalo,“ poznamenala jedna matka.

Související články

Další články