Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ŠOKUJÍCÍ VIDEO: Barbie Dominika Myslivcová se bojí muslimů. Neuvěříte, co vše se jí povedlo natočit v českém městě

+ Další 2 fotografie
Mnozí si o Dominice Myslivcové (21) myslí, že má místo mozku růžovou kostku. Jenže ona není tak hloupá, jak se prezentuje. Dokonce v nejnovějším videu hodila stranou nějaké nákupy, líčení či cvičení, ale nakousla dost vážné téma. A tím jsou muslimové v Evropě a v České republice. Ta holka opravdu umí překvapit.

Česká Barbie se už nemůže koukat na to, co se to za masakry děje po celé Evropě. Proto se rozhodla poukázat, jak to chodí v Čechách s muslimy, a je až zarážející, na co všechno přišla. Jen v lázeňském městě Teplice jich už žije snad víc než Čechů!

„Evropa v bezpečí není, to si snad dnes uvědomuje už snad každý. Dokonce i Miloš Zeman vyzval k mezinárodní vojenské akci, která by zabránila superholocaustu. Událostmi v posledních dnech jsem šokovaná, opravdu už i já začínám mít strach. Chci mít pro sebe a všechny naše lidi růžovou budoucnost, a ne se bát jít třeba do supermarketu nakoupit. Včera jsem byla v Teplicích a jsem šokována, kolik muslimů je již v tomto městě. Asi nejvíc mě překvapily arabské nápisy na obchodech a množství muslimů, kteří se už u nás chovají jako doma. Přemýšlím o tom, co udělám … Jestli má někdo nějaký nápad, tak mi poraďte a pište na můj Facebook,“ prozradila dost zaraženě jindy usměvavá blondýnka.

Sami se podívejte na video z Teplic, kde to vypadá už spíš jak v muslimské zemi, a udělejte si o tom všem obrázek sami…

Související články

Další články