Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

ŠOKUJÍCÍ ÚTOK NA ŽIVÉHO KENA: Někdo mu hodil něco do pití!

+ Dalších 26 fotografií
Strach o vlastní život zažil živý Ken Rodrigo Alves před pár dny, když se ho podle jeho slov někdo snažil otrávit na jednom z newyorských večírků. Uprostřed večera omdlel a musel být odvezen do nemocnice. Po probuzení prohlásil, že mu někdo něco hodil do pití! Jasný!

Alves vyrazil do ulic New Yorku v sobotu večer, aby se pobavil s přáteli. Večer pokračoval v klubu, kde ve svém flitrovaném, červeném saku od Dolce a Gabbany zářil mezi místními jako světluška.

Po chvíli se prý začal cítit divně a motala se mu hlava. Omdlel u dýdžejského pultu a probral se až v nemocnici. Někdo mu údajně otrávil jeho Don Perignon. Alves nechápe, kdo by něco takového mohl udělat. „Pravděpodobně mě někdo chtěl okrást nebo zbít, unést nebo hodit do řeky,“ svěřil se vyděšený Alves Daily Mailu.

Naštěstí incident přežil a už se nemůže dočkat operace očních bulv, která ho zanedlouho čeká.

Plastelíňák nám jednoduše tak trochu přebral. Jeho tělo je kvůli častým chirurgickým zákrokům a anestezii mnohem citlivější. Kdyby pokračoval v pití, mohl dokonce upadnout do šoku. Vymluvit se na koks v drinku je asi jednodušší než si přiznat, že jste padavka a neumíte chlastat!

Mohlo by vás zajímat

Další články