Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Šokující útok na Elišku Ruskovou: Arogantní nána, které úspěch v SuperStar stoupl do hlavy

Zdroj: Instagram, repro TV Nova
+ Dalších 29 fotografií
Ohromný talent i půvab vynesly Elišku Ruskovou (15) na druhé místo v letošní SuperStar. Chyběla jen píď a porazila by absolutní vítězku Terezu Maškovou (22). Zatímco se mladinká kráska raduje z ohromného úspěchu, na sociálních sítích na ni zlí jazykové dští oheň a síru!

Eliška Rusková skončila v SuperStar 2018 druhá. Vítězství jí o chlup vyfoukla o sedm let starší Tereza Mašková Přesto má teprve patnáctiletá dívka z takového úspěchu ohromnou radost.

Rusková působí jako skromné děvče, které má talentu i krásy na rozdávání. Někteří diváci si ale myslí, že jde o pouhou masku, za níž se skrývá nálož arogance, namyšlenosti a přehnané pýchy.

"Dost možná nikdo dosud nebyl v 15 takový, jako Eliška, ale taky se tam nikdo necpal a netvářil se jako sebejistá hvězda," sepsula Elišku tvrdě jedna z divaček.

A další nechutné vzkazy se začaly množit vzápětí. "Je to jen malá nanyka, která by si měla uvědomit, že její místo je ve školní lavici, ne na pódiu před stovkami fanoušků. Vyskakovat si může až za pár let," napsal uživatel na adresu Ruskové.

Je zarážející, že se Eliška ocitla pod palbou tak ostrých slov. V posledních minutách letošního ročníku populární pěvecké show bylo vidět, jak Tereze její výhru přeje. Navíc na ní nikdy nebylo znát, že by si myslela, že je snad něco víc.

Tak snad se kráska nezačne z kritiky hroutit!

Související články

Další články