Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Šokující tvrzení: Jennifer Aniston je TĚHOTNÁ s Bradem Pittem, píše americký bulvár!

+ Dalších 34 fotografií
To jsou novinky
Životy tohoto hollywoodského trojúhelníku asi nikdy nebudou úplně klidné. Jen co se Angelina Jolie (43) a Brad Pitt (54) bez soudu dohodli na péči o děti, vpálil mezi ně americký bulvár další jablko sváru. Klidné spaní určitě nemá ani Jennifer Aniston (49), která má být podle časopisu s Bradem těhotná!

Konečně jsme rodina a čekají nás nejkrásnější Vánoce. To hlásá titulní stránka amerického časopisu InTouch o Bradu Pittovi a Jennifer Aniston. Bývalí manželé spolu mají třináct let po rozvodu čekat miminko!

„To největší překvapení si zatím nechává v záloze. Na Štědrý den si Jennifer nechá prozradit pohlaví děťátka a hned to řekne Bradovi,“ tvrdí zdroj bulvárního magazínu.

Pro hollywoodské hvězdy to mají být vskutku nádherné svátky. Ani „teta“ Angelina totiž už jejich lásce po skončení soudních tahanic prý nestojí v cestě. „Nechává ji to chladnou, je ráda, že skončil soud, a už to prostě neřeší,“ vysvětlil zdroj.

Nad pravdivostí tohoto příběhu ale visí obrovský otazník. Stejný časopis totiž před měsícem tvrdil, že Kate Middleton se stala novou britskou královnou. Šance, že se Jennifer skutečně splní největší sen a bude matkou, se tak bohužel pro herečku jeví jako mizivá.

Mohlo by vás zajímat

Další články