Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Šokující tradice: Novomanželé museli mít sex před svými příbuznými. Jak to dopadlo?

Tohle video šokovalo celý svět! Takové trapné zvyky snad můžou mít jedině v Číně. Nejenže na svatbě hrají velmi zvláštní hry, ale jejich tradicí je také první novomanželský sex před všemi příbuznými. Ti je u toho natáčí a povzbuzují. Dokážete si to představit?

Každá země má jiné tradice a zvyky. Jenže některé se vymykají normálnímu chápání. Dokážete si představit, že byste si po svatbě užívali nespoutaného sexu před vaší matkou, babičkou a bráchou? Tak v Číně ano. Po svatbě musí mít novomanželé sex před všemi příbuznými. Ti jim zároveň radí, co dělají špatně.

Video, kde novomanželé leží v posteli a mají sex, obletělo svět. A všichni jsou těmito záběry pobouřeni. Svatební noc za dozoru jejich příbuzných? To snad ani nemůže být pravda! Navíc je u toho natáčejí na kameru. Ženich a nevěsta se samozřejmě stydí a celou dobu se smějí a schovávají se pod červenou peřinu.

Na záběrech je vidět, že se jeden z příbuzných dokonce podívá pod peřinu, co tam dělají a jestli to dělají správně! Navíc je všichni povzbuzují, a když už dojde k samotnému aktu, všichni tleskají a jásají. Takovou první svatební noc snad nikdo v Česku zažít nechce. Dokážete si to představit?

Související články

Další články