Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

ŠOKUJÍCÍ TAJEMSTVÍ: Lady Di v tichosti POHŘBILA miminko na zahradě!

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Zhruba před dvaceti lety zemřela při autonehodě jedna z nejmilovanějších a nejoblíbenějších celebrit té doby, princezna Diana. Ovšem až nyní vyšlo najevo její šokující tajemství. Její kamarádka Rosa Monckton po tolika letech prozradila opravdu neskutečnou informaci. Přiznala se, že Lady Di pohřbila její dítě na zahradě Kensingtonského paláce. Informovala o tom televizní stanice Channel 7.

Rosa Monckton byla přítelkyní princezny Diany, a proto ji také požádala, aby jí mohla splnit její velmi neobvyklé přání. V roce 1994 Rosa bohužel porodila mrtvé dítě, takže hlavně v té době byla Lady Di své kamarádce opravdu velkou oporou.

Pro princeznu Dianu bylo přátelství vším, a tak navrhla, že by dítě mohly pohřbít v zahradě Kensingtonského paláce. Pohřeb malého miminka probíhal v naprostém utajení a věděly o něm pouze Diana s Rose a Dianin komorník a zároveň důvěrník Paul Burrell.

Aby vše proběhlo v tichosti a bez povšimnutí, vymyslely si lež, že budou na zahradě pohřbívat mrtvého domácího mazlíčka. Proto si také nikdo ničeho nevšiml a tomuto pohřbu nevěnoval pozornost.

Lady Di pak své nejvěrnější přítelkyni darovala klíč od zahrady, aby mohla své dítě navštěvovat, kdykoliv se jí zachce.

Související články

Další články