Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

ŠOKUJÍCÍ SVĚDECTVÍ Z MÍSTA SEBEVRAŽDY! Veronika a Růženka (✝15) seděly na kolejích. Pak se stalo něco nečekaného!

ŠOKUJÍCÍ SVĚDECTVÍ Z MÍSTA SEBEVRAŽDY! Veronika a Růženka (✝15) seděly na kolejích. Pak se stalo něco nečekaného!
Zdroj: Facebook.com, profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Smrt Veroniky a Růženky šokovala celé Česko. Vše nasvědčuje tomu, že dvě patnáctileté dívky se rozhodly, že odejdou ze světa dobrovolně. Svědek popsal, co viděl těsně před tím, než je smetl vlak.

Byla to tragická náhoda? Nebo se Veronika Z. a Růženka C. rozhodly pro sebevraždu? Vše nasvědčuje tomu, že dvě patnáctileté dívky se rozhodly, že odejdou ze světa dobrovolně. Jedna druhou zřejmě přemluvila k sebevraždě Dívky totiž viděly, že vlak už jede. Šly mu vstříc..

"Stalo se to přímo před mýma očima, bylo to šílené," řekl pro idnes.cz Martin Student, který chtěl dívky varovat.

"Zavolal jsem na ně, aby z trati vypadly, že tady nemůžou jen tak chodit po kolejích. Dělá to tady spousta lidí, zkracují si cestu do Tišic, ale já jsem ty holky chtěl vyhnat, aby se jim náhodou něco nestalo." Dívky poslechly, ale pak se na koleje zase vrátily. O dvě hodiny později viděl svědek dívky znovu. Dívky tedy o sebevraždě uvažovaly dlouhých 120 minut

Poslechly. Jenže jen na chvíli.

"Šly vedle sebe proti tomu vlaku. Musely ho vidět, dívaly se před sebe a vlak troubil jako blázen. Ale ony nic, šly dál, až do konce," popsal nepochopitelné jednání Martin Student.

Nedá se tedy hovořit o momentálním duševním zkratu. I podle vzkazu na Facebooku je zřejmé, že dívky se na smrt chystaly a plánovaly ji.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy