Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Další svědectví o chování Kuchařové k Brzobohatému: V opilosti na něj zaútočila vidličkou, tvrdí Ondřejův kamarád

Taťána vypadala božsky.
Zdroj: herminapress
+ Další 3 fotografie
útok

Kauza Taťány Kuchařové a hudebníka Ondřeje Brzobohatého ve věci církevní žaloby stále není u konce. Na povrch vyplouvají další skutečnosti, kterým se leckdy nechce ani věřit – třeba jako nyní, když promluvil muzikantův kamarád, který na sociálních sítích odhalil šokující chování bývalé Miss World. Kuchařová na svého exmanžela údajně v opilosti útočila vidličkou!

Kauza církevní žaloby, která v posledních dnech ovládla snad všechna média, nabírá na obrátkách. Záměr modelky Taťány Kuchařové, která měla v církevní žalobě pošpinit svého bývalého manžela, hudebníka Ondřeje Brzobohatého, totiž zatím přináší spíš opačný efekt, než modelka nejspíš doufala.

Za Ondřeje se postavila hned celá řada hvězd, které ho nejen veřejně podpořily, ale někteří muži, známí umělci či baviči, se sami doznali k tomu, že i oni mají zálibu v nošení dámských šatů. A nejen to. Další z podporovatelů zase přináší šokující odhalení o chování bývalé Miss World.

Kuchařová prý byla v opilosti agresivní

„Jsem zděšen z toho, co se to zase děje. Rád bych ti vyjádřil podporu celé mé rodiny a taky mi dovol, abych uvedl pár příkladů, kdy jsem se utvrdil v tom, že jsi skutečný chlap a gentleman, jak se sluší a patří," zastal se muzikanta veřejně kamarád Jakub Malík.

"Vzpomínám na to, kdy tvá bývalá manželka ti dokázala jen tak z metru hodit vidličku do tváře! A i přes to jsi ji dokázal opilou odnést do postele a postarat se o ni,“ dodal Ondřejův kamarád, který tvrdí, že Kuchařová byla v opilosti vůči svému manželovi údajně agresivní.

"Pamatuju, jak se Taťána dozvěděla, že jsme tě navštívili o Vánocích, abys nebyl "sám" když ona tehdy odletěla na dovolenou k moři bez tebe. A pak začalo peklo. Ty nejhrubší nadávky vůči tobě," pokračoval Malík. Komentář přidal pod příspěvek Ondřeje Brzobohatého na Instagramu.

Brzobohatý: Za zveřejněním je Kuchařová

Za Ondřeje se postavily desítky postav českého i slovenského showbyznysu, které mají jasno, kdo církevní žalobu a dokument poskytl bulvárním médiím. Jasno má i samotný muzikant a jeho současná přítelkyně Daniela Písařovicová. „Je plný lží a skandálních obvinění, Taťána se ho rozhodla podstrčit právě bulvárním médiím včetně rádoby kompromitujících fotografií, aby tak pošpinila mé jméno,“ vyjádřil se pro Blesk hudebník.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy