Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

ŠOKUJÍCÍ SVĚDECTVÍ: „Dívku odpovídající Míšině popisu jsem viděl cestou do Mostu ve vesnici u Lovosic!“

Je velmi možné, že je už za hranicemi!
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 7 fotografií
Je to přesně sedm dní, kdy zmizela z Ústí nad Labem cestou do školy dvanáctiletá dívka Michaela Muzikářová. Od té doby policisté pročesávají každý kout, ale zatím bohužel bezvýsledně. Bylo zřízeno i speciální call centrum, kde mohou lidé volat každou informaci, která by vedla k nalezení dívky. Nyní se ozval i muž, který tvrdí, že dívku, která odpovídá popisu Míši, viděl cestou do Mostu ve vesnici u Lovosic.

Už je to týden, kdy zmizela malá, teprve dvanáctiletá Michaela Muzikářová z Ústí nad Labem. Policisté prohledávají každý kout, pročesávají blízké i daleké okolí, pátrali i v domě, kde dívka žila se svou matku. Zatím bohužel beze stopy.

Kvůli pohřešované bylo také zřízeno speciální call centrum, kde mohou volat všichni lidé, kteří by měli sebemenší informaci o tom, kde se Míša mohla zrovna pohybovat. Z řad veřejnosti volají různí lidé, kteří se domnívají, že dívku viděli, ale také věštci nebo senzibilové.

Veškeré informace jsou předávány kriminalistům, kteří je okamžitě vyhodnocují.

Policisté už začínají počítat s variantou, že Míša již může být za hranicemi České republiky. „Pátrání probíhá v celém schengenském prostoru. Od počátku jsme vzhledem k blízkosti hranic požádali o spolupráci i německé kolegy,“ uvedla v úterý policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Stejně tak po sociálních sítích se šíří různá svědectví o tom, kde by se Míša mohla zrovna nacházet. Jistý Roman K. na sociálních sítích sdělil, že dívku, která by odpovídala Míšině popisu, viděl cestou do Mostu ve vesnici u Lovosic.

V případu zmizelé Míši se objevují další a další nesrovnalosti a malou dívku se prozatím nedaří najít.

Související články

Další články