Už je to týden, kdy zmizela malá, teprve dvanáctiletá Michaela Muzikářová z Ústí nad Labem. Policisté prohledávají každý kout, pročesávají blízké i daleké okolí, pátrali i v domě, kde dívka žila se svou matku. Zatím bohužel beze stopy.

Kvůli pohřešované bylo také zřízeno speciální call centrum, kde mohou volat všichni lidé, kteří by měli sebemenší informaci o tom, kde se Míša mohla zrovna pohybovat. Z řad veřejnosti volají různí lidé, kteří se domnívají, že dívku viděli, ale také věštci nebo senzibilové.

Veškeré informace jsou předávány kriminalistům, kteří je okamžitě vyhodnocují.

Policisté už začínají počítat s variantou, že Míša již může být za hranicemi České republiky. „Pátrání probíhá v celém schengenském prostoru. Od počátku jsme vzhledem k blízkosti hranic požádali o spolupráci i německé kolegy,“ uvedla v úterý policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Stejně tak po sociálních sítích se šíří různá svědectví o tom, kde by se Míša mohla zrovna nacházet. Jistý Roman K. na sociálních sítích sdělil, že dívku, která by odpovídala Míšině popisu, viděl cestou do Mostu ve vesnici u Lovosic.

V případu zmizelé Míši se objevují další a další nesrovnalosti a malou dívku se prozatím nedaří najít.