Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

ŠOKUJÍCÍ STUDIE: Jaká je průměrná délka pánského přirození? Budete koukat!

Průměrná délka penisu se zmenšuje.
Zdroj: profimedia.cz
Každému muži záleží na velikosti jeho penisu. A pokud říká, že ne, tak prostě lže. Je známo, že čím větší má muž penis, tím je to lepší. Ale je to pořád ještě pravda?

Podle nejnovější studie britských vědců z Kings College v Londýně s názvem Am I Normal? (Jsem normální?) se průměrná délka pánského přirození poněkud změnila. Výzkumu se zúčastnilo 15 521 mužů z 20 projektů z celého světa a výsledky jsou více než překvapivé. S průměrnou délkou penisu je to totiž jinak než dříve. Informoval o tom portál GQ.

Výsledky studie jsou přesné, protože si je muži neměřili sami, ale vše obstarali odborníci. Podle výzkumu až 45 procent mužů, kteří mají délku svého nádobíčka průměrnou, touží po mnohem větší chloubě. Zatímco muži, kteří mají jen malý penis, to tolik neřeší a nějak se se svým údělem smířili.

A jaké jsou výsledky? Průměrná délka penisu v normálním stavu je 9,16 centimetrů. Při erekci mají muži průměrně 13,12 centimetrů a jen 5 procent mužů má při erekci 16 centimetrů. Při ztopoření je průměrná tloušťka 4,59 centimetrů a průměrný obvod je 9,31 centimetrů. Z výzkumu také vyplynulo, že nejmenší mužské přirození měří při erekci jen 7 centimetrů.

Související články

Další články