Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Šokující srovnání: Kanadský kapitán bere větší plat než čtyři největší české star dohromady!

Kanadská hvězda bere v NHL více než všechny české hvězdy dohromady.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Zní to až neuvěřitelně. Čtveřice největších es v českém výběru na MS v Rusku bere v kanadsko-americké NHL stejný plat jako kanadský hokejista Corey Perry.

Reprezentanti z NHL v českém dresu si v NHL na moc nepřijdou. Dokonce berou všichni společně menší roční plat než kanadský kapitán. Pokud navíc vezmeme v potaz, že mluvíme o rovné čtveřici hráčů, pak je to skutečně smutné zjištění.

Nejvíc plnou peněženku má z našich Tomáš Plekanec, který si v Montrealu ročně přijde na 6 milionů amerických dolarů, což je určitě slušný plat a je s ním spokojena i Lucie Vondráčková, jeho přítelkyně.

Naši další hráči už ale takový krásný plat nemají. Přes milion ročně dostane už pouze Jiří Sekáč, naopak mladíci Pastrňák a Jordán magickou milionovou hranici sotva překonají společně. Tohle je jen další důkaz o tom, jak slabou sestavu na mistráku budeme mít.

Když sečteme roční platy všech čtyř jmenovaných, dostaneme 8 575 000 dolarů, což je pěkná částka, ovšem třeba taková kanadská hvězda Corey Perry, který bude v Rusku kapitánem týmu, bere sám ještě o 50 000 dolarů více! Holt kluci budou muset za mořem zamakat, aby se k takové snové částce propracovali.

Související články

Další články